Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması, beğenmeme veya beden uymaması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde (Abiye ürünlerde değişim iade süresi kargo teslim tarihinden itibaren 24 saattir) müşteri hizmetleri, destek hattından tarafımıza ulaşarak kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Ürün kullanılmış ve kullanıma bağlı olarak kat izi oluşmuş, parfüm ve ter kokusu sinmiş, etiketi koparılmış ürünün iadesi yapılamaz. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Hijyen koşulları gereği hijyen bandı çıkartılmış mayo, iç giyim ürünlerinde değişim ve iade kabul edilmemektedir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

***1 ALANA 1 BEDAVA Kampanyamızdan ürün iade etmek istediğinize, düşük fiyatlı ürün ile ödemiş oldunuz ürün fiyatı arasındaki fark iade edilecektir.
Örnegin; x ürünü 798 tl, y ürünü ise 758 tl'dir. x  ürününü iade etmek istediğinizde iade edilecek tutar 40 TL'dir. Y ürününü iade etmek istediğinizde ise 0 TL'dir.  
***KAMPANYA DÖNEMİNDE DEĞİŞİM YAPILAMAMAKTADIR.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.